Laboratuvar
Hizmetleri

Laboratuvar Hizmetleri

Özel Tansan Polikliniği laboratuvarı giderek artan test çeşitliliği ile modern ortamda hastalarımıza ve doktorlarımıza hizmet vermeye devam etmektedir. Laboratuvarımız güvenilir sonuç kadar bu sonuçları zamanında vermeye özen gösterir.

Amaçladığı yüksek analiz kalitesine ulaşmak için en son laboratuvar teknolojilerilerini nitelikli çalışanları ile birleştiren laboratuvarımızda rutin biyokimya, hemogram, hormon, tümör markırları, ve koagulasyon testleri çalışılmaktadır.

Laboratuvarımız CLSI (Clinical Laboratory and Standards İnstutute) programlarına üyedir. Laboratuvarda kullanılan cihazların ve testler için kullanılan malzemelerin performansı, analiz süreci boyunca her aşamada denetlenmektedir. Bu denetimler, laboratuvara özgün iç kalite kontrol yöntemlerinin yanısıra, CAP; Collage of American Pathologists (Amerika Birleşik Devletleri) uluslararası iç ve dış kalite kontrol örnekleri ile de yapılmakta ve sonuçlar sertifikalandırılmaktadır.

Özel Tansan Polikliniği laboratuvar çalışanları olarak amacımız hastalarımıza ve kliniğimize kaliteli hizmet sunmaktır.

Kanser Teşhis ve Tedavisi

Kanser teşhisinde son yıllarda önemli gelişmeler yaşanıyor. Bir yandan klasik görüntüleme cihazları çok gelişti. Spiral Bilgisayarlı Tomografilerde (BT) hız 256'ya ulaştı. Magnetik Rezonans (MR) cihazlarında da 3 taşla keskin görüntülerle başka bir boyuta ulaşıldı.

Hemşirelik Hizmetleri

Tansan Onkoloji hemşirelik hizmetleri olarak; siz değerli hastalarımz için en yüksek kalitede bakımın sağlanmasında modern teknoloji, bilimsel yaklaşım, hasta güvenliği anlayışına sahip hemşirelik hizmetlerinin önemli olduğuna, sürekli gelişim faaliyetleri ve kanıta dayalı uygulamalar ile bu hedefe ulaşılabileceğine inanmaktayız.

Halkla İlişkiler

Toplumun tüm kesimlerine ulaşmak ve kanser bilincini oluşturmak amacı ile gerekli çalışma planlarını hazırlayıp yürütmek.

İletişim Formu

Lütfen iletişim formunu doldurun ve gönderin.

YUKARI