Hemşirelik
Hizmetleri

Hemşirelik Hizmetleri

Tansan Onkoloji hemşirelik hizmetleri olarak; siz değerli hastalarımz için en yüksek kalitede bakımın sağlanmasında modern teknoloji, bilimsel yaklaşım, hasta güvenliği anlayışına sahip hemşirelik hizmetlerinin önemli olduğuna, sürekli gelişim faaliyetleri ve kanıta dayalı uygulamalar ile bu hedefe ulaşılabileceğine inanmaktayız.

Bu nedenle; Hepimizin amacı hizmet verdiğimiz her alanda hasta güvenliğini ön planda tutmak, hasta hakları ve etik ilkelere uygun hemşirelik bakımı sağlamak, modern hasta bakımında kullanılan en güncel teknolojiyi takip edip, bakım uygulamalarımıza yansıtmak, kanıta dayalı hemşirelik uygulamalarını desteklemek ve hasta bakımımıza yansıtmadır.

En büyük referansımız tedavi ettiğimiz hastalarımız ve onların yakınlarıdır...

Başhemşire: Semra Aydın

Kanser Teşhis ve Tedavisi

Kanser teşhisinde son yıllarda önemli gelişmeler yaşanıyor. Bir yandan klasik görüntüleme cihazları çok gelişti. Spiral Bilgisayarlı Tomografilerde (BT) hız 256'ya ulaştı. Magnetik Rezonans (MR) cihazlarında da 3 taşla keskin görüntülerle başka bir boyuta ulaşıldı.

Laboratuvar Hizmetleri

Özel Tansan Polikliniği laboratuvarı giderek artan test çeşitliliği ile modern ortamda hastalarımıza ve doktorlarımıza hizmet vermeye devam etmektedir. Laboratuvarımız güvenilir sonuç kadar bu sonuçları zamanında vermeye özen gösterir.

Halkla İlişkiler

Toplumun tüm kesimlerine ulaşmak ve kanser bilincini oluşturmak amacı ile gerekli çalışma planlarını hazırlayıp yürütmek.

İletişim Formu

Lütfen iletişim formunu doldurun ve gönderin.

YUKARI